KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599437
nr 1259 9437
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Red line 1. Olja på duk, signerad. 74x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:44:06
350 kr